Licensed to IHSAA Championship Meet HY-TEK's MEET MANAGER 7.0 2/6/2020 08:34 PM
                Penn High School - Girls - 2/6/2020 to 2/8/2020                
                               Penn High School                                
                                    Results                                    
 
Event 1  Girls 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    School                                               Seed    Prelims        
===============================================================================
Preliminaries
  1 Penn                                              1:51.67    1:51.32  
     1) Alyssa Messenger SO             2) Isabella Costa SR              
     3) Logan Koszyk JR                 4) Madison Bottorff SO            
  2 South Bend St Joseph                              1:49.92    1:56.08  
     1) Jane Lloyd SO                   2) Rebecca Pan SR                 
     3) Katherine Jachim SO             4) Clare Jachim SR                
  3 South Bend Riley                                  1:59.19    1:56.71  
     1) Anna Urban SR                   2) Lauren Meyer SR                
     3) Emma Richards FR                4) Celeste Hollis FR              
  4 South Bend Adams                                  1:57.72    1:57.61  
     1) Eamin Lynch SR                  2) Sofia Frazee FR                
     3) Lyza Kricheff FR                4) Lyndsay Collins SR             
  5 South Bend Clay                                   2:05.74    2:05.85  
     1) Alexa Hunt SO                   2) Ellie Belke JR                 
     3) Ciara Humeston FR               4) Emma Belke JR                  
  6 Bremen                                            2:11.17    2:11.91  
     1) Kailey Simmons SR               2) Caroline Fish JR               
     3) Cassandra Gramm SR              4) Lauren Miller JR               
  7 New Prairie                                       2:09.73    2:11.93  
     1) Madison Waltz JR                2) Landi Newcomb FR               
     3) Meggan Goldenstern SR           4) Ilayna Baltes FR               
  8 Mishawaka                                         2:11.89    2:14.32  
     1) Lilly Wilson SO                 2) Ellen Piechocki SO             
     3) Mia Guerra SR                   4) Kaatje Chesson SO              
-------------------------------------------------------------------------
  9 Mishawaka Marian                                  2:23.01    2:17.17  
     1) Annalise Robledo FR             2) Feifan Liu JR                  
     3) Elena Hicks SO                  4) Minji Yun JR                   
 10 South Bend Washington                             2:54.09    2:52.66  
     1) Haylie Boyd FR                  2) Bailey Gersey SR               
     3) Emma Williams SO                4) Skylar Pellow JR               
 
Event 2  Girls 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed    Prelims        
===============================================================================
  1 Mary Catherine Pruitt     JR SBSJ                 1:50.77    1:51.92  
  2 Emma Feltzer              JR SBSJ                 1:55.12    1:55.94  
  3 Logan Koszyk              JR PENN                 2:06.86    2:03.56  
  4 Julia Son                 JR PENN                 2:09.09    2:04.00  
  5 Neda Stancheva            JR PENN                 2:07.54    2:04.55  
  6 Cecilia Farrell           FR SBSJ                 2:05.27    2:05.41  
  7 Mallorie Frietag          FR SBRI                 2:10.90    2:09.20  
  8 Alexa Hunt                SO SBCL                 2:16.97    2:11.20  
-------------------------------------------------------------------------
  9 Melany Morales-Garibay    SO SBAD                 2:15.05    2:12.16  
 10 Margaret Whitmer          SO SBRI                 2:18.47    2:12.50  
 11 Olivia Vanmeter           SO SBRI                 2:19.10    2:12.95  
 12 Tania Gonzalez            SR SBAD                 2:15.96    2:14.78  
 13 Keely Miller              JR BREM                 2:24.35    2:16.79  
 14 Yvette Burton             FR SBAD                 2:24.30    2:18.63  
 15 Lilly Wilson              SO MISH                 2:21.62    2:19.86  
 16 Reid Frame                SO BREM                 2:28.19    2:21.81  
-------------------------------------------------------------------------
 17 Erin Johnson              JR NPRA                 2:25.67    2:21.85  
 18 Ashton Baumgartner        SR SBCL                 2:25.98    2:22.03  
-------------------------------------------------------------------------
 19 Kylie Kepplin             SO NPRA                 2:26.79    2:26.00  
 20 Leah Williams             FR NPRA                 2:27.14    2:27.00  
 21 Karinne Cooper            JR SBCL                 2:26.68    2:28.82  
 22 Xochitl Soto              SO MISH                 2:26.54    2:30.33  
 23 Sophia Freehauf           SO BREM                 3:08.34    2:49.72  
 24 Norah Porter              FR MMAR                 2:56.40    2:49.93  
 25 Skylar Pellow             JR SBW                  2:50.55    2:51.20  
 26 Bailey Gersey             SR SBW                  2:55.51    2:52.28  
 27 Emma Williams             SO SBW                  2:59.48    2:57.61  
 28 Adrianne Verstraete       SR MISH                 3:10.43    3:04.06  
 29 Ava Carrico               FR MMAR                 3:14.65    3:04.60  
 30 EmmaLee Adkins            SO MMAR                 3:14.66    3:22.83  
 
Event 3  Girls 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed    Prelims        
===============================================================================
  1 Andie Drew                SO SBSJ                 2:12.76    2:13.83  
  2 Alyssa Messenger          SO PENN                 2:14.04    2:16.03  
  3 Sharon Ni                 JR PENN                 2:18.31    2:16.66  
  4 Gabriella Costa           JR PENN                 2:16.95    2:17.70  
  5 Melodie Thibault          JR SBRI                 2:22.42    2:20.82  
  6 Elena Parial              SR SBSJ                 2:23.89    2:22.23  
  7 Lyza Kricheff             FR SBAD                 2:23.63    2:22.95  
  8 Peyton Racht              FR SBSJ                 2:30.43    2:24.79  
-------------------------------------------------------------------------
  9 Eamin Lynch               SR SBAD                 2:25.42    2:25.61  
 10 Alexandria Park           FR SBRI                 2:29.46    2:28.58  
 11 Landi Newcomb             FR NPRA                 2:30.67    2:30.19  
 12 Emma Meert                JR SBRI                 2:39.60    2:32.20  
 13 Ellie Belke               JR SBCL                 2:36.97    2:34.16  
 14 Elizabeth Tarner          FR SBAD                 2:34.09    2:39.10  
 15 Ciara Humeston            FR SBCL                 2:42.59    2:39.86  
 16 Annalise Robledo          FR MMAR                 2:43.91    2:43.26  
-------------------------------------------------------------------------
 17 Heidi Hodges              JR SBCL                 2:50.00    2:44.44  
 18 Abigail Walker            SO NPRA                 2:52.36    2:53.57  
-------------------------------------------------------------------------
 19 Elena Hicks               SO MMAR                 3:00.40    3:00.43  
 20 Claire Reynolds           FR MISH                 3:10.00    3:04.59  
 21 Leann Bailey              SR NPRA                 3:22.84    3:23.20  
 22 Morgan Plagens            JR MMAR                 3:31.66    3:29.21  
 23 Ellen Piechocki           SO MISH                 3:30.00    3:33.21  
 24 Zara McCollough           SO MISH                 3:43.79    3:43.06  
 
Event 4  Girls 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed    Prelims        
===============================================================================
  1 Madison Bottorff          SO PENN                   24.93      24.74  
  2 Lauren Pieniazkiewicz     JR SBSJ                   24.66      24.93  
  3 Nicole Kilbourne          JR PENN                   25.83      25.39  
  3 Alyssa Richards           SR PENN                   26.83      25.39  
  5 Olivia Elston             FR SBSJ                   25.93      25.53  
  6 Katherine Jachim          SO SBSJ                   25.98      25.89  
  7 Kailey Simmons            SR BREM                   25.44      25.92  
  8 Celeste Hollis            FR SBRI                   26.39      26.48  
-------------------------------------------------------------------------
  9 Sofia Frazee              FR SBAD                   26.66      26.72  
 10 Lyndsay Collins           SR SBAD                   27.28      27.37  
 11 Emma Richards             FR SBRI                   27.52      27.49  
 12 Kathleen Burns            FR SBRI                   28.97      28.05  
 13 Ilayna Baltes             FR NPRA                   27.95      28.06  
 14 Lauren Miller             JR BREM                   28.30      28.14  
 15 Meggan Goldenstern        SR NPRA                   29.11      28.88  
 16 Emma Belke                JR SBCL                   27.29      28.91  
-------------------------------------------------------------------------
 17 Harmony Gadacz            JR NPRA                   29.00      29.27  
 18 Kaatje Chesson            SO MISH                   30.45      29.81  
-------------------------------------------------------------------------
 19 Courtney Brothers         SR MISH                   30.21      31.12  
 20 Cassandra Gramm           SR BREM                   30.16      31.18  
 21 Emma Williams             SO SBW                    31.44      32.05  
 22 Amanda Aidar              SR SBCL                   35.00      32.73  
 23 Claire Wisler             FR MISH                   33.67      33.33  
 24 Gabriela Pacheco          SO SBCL                   33.46      33.43  
 25 Carolyn Rivero            SO MMAR                   44.81      40.89  
 26 Morgan Minder             FR MMAR                   43.39      45.16  
 27 Car'myia Cotton           SO SBW                    51.26      50.79  
 28 Yadhira Martinez-Matamor  FR MMAR                   56.95      59.92  
 -- Addison Skube             FR SBAD                   27.75         DQ  
 -- Skylar Pellow             JR SBW                    34.73        DFS  
 
Event 6  Girls 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed    Prelims        
===============================================================================
  1 Evelyn Sierra             SR SBSJ                   57.26      56.89  
  2 Jordan Koszyk             FR PENN                 1:01.45      59.53  
  3 Lauren Meyer              SR SBRI                 1:00.55    1:00.43  
  4 Logan Koszyk              JR PENN                 1:01.34    1:00.45  
  5 Megan Rach                SR PENN                 1:03.88    1:01.59  
  6 Katherine Jachim          SO SBSJ                 1:04.19    1:02.31  
  7 Lyza Kricheff             FR SBAD                 1:04.03    1:03.58  
  8 Rebecca Pan               SR SBSJ                 1:05.39    1:03.94  
-------------------------------------------------------------------------
  9 Mia Guerra                SR MISH                 1:04.99    1:05.21  
 10 Landi Newcomb             FR NPRA                 1:05.94    1:06.87  
 11 Alexandria Park           FR SBRI                 1:07.13    1:07.33  
 12 Melany Morales-Garibay    SO SBAD                 1:09.71    1:08.87  
 13 Sarai Turner-Thomas       FR SBRI                 1:12.00    1:08.97  
 14 Ivie Skube                JR SBAD                 1:12.88    1:09.43  
 15 Ciara Humeston            FR SBCL                 1:10.61    1:10.03  
 16 Emma Belke                JR SBCL                 1:13.78    1:17.59  
-------------------------------------------------------------------------
 17 Elena Hicks               SO MMAR                 1:18.06    1:18.16  
 18 Cassandra Gramm           SR BREM                 1:24.99    1:23.45  
-------------------------------------------------------------------------
 19 Emalease Wyant            SR MISH                 1:23.40    1:25.58  
 20 Julia Guy                 SO NPRA                 1:27.39    1:26.11  
 21 Claire Reynolds           FR MISH                 1:34.16    1:30.06  
 22 Hanna DePoy               JR BREM                 1:29.96    1:36.11  
 23 Sophia Freehauf           SO BREM                 1:39.46    1:43.72  
 
Event 7  Girls 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed    Prelims        
===============================================================================
  1 Emma Feltzer              JR SBSJ                   52.90      53.94  
  2 Madison Bottorff          SO PENN                   54.69      54.50  
  3 Jane Lloyd                SO SBSJ                   54.42      54.92  
  4 Nicole Kilbourne          JR PENN                   57.22      55.62  
  5 Alyssa Richards           SR PENN                   57.36      56.00  
  6 Anna Urban                SR SBRI                   57.55      56.10  
  7 Elena Parial              SR SBSJ                   57.40      56.87  
  8 Kailey Simmons            SR BREM                   55.98      57.13  
-------------------------------------------------------------------------
  9 Alexa Hunt                SO SBCL                 1:00.30      58.99  
 10 Celeste Hollis            FR SBRI                   58.68      59.21  
 11 Yvette Burton             FR SBAD                   59.95      59.32  
 12 Cecilia Frazee            FR SBAD                 1:01.74      59.99  
 13 Lyndsay Collins           SR SBAD                 1:01.49    1:01.22  
 14 Brooke Schwing            SR SBRI                 1:04.10    1:01.94  
 15 Lauren Miller             JR BREM                 1:03.02    1:03.97  
 16 Ilayna Baltes             FR NPRA                 1:01.70    1:04.66  
-------------------------------------------------------------------------
 17 Erin Johnson              JR NPRA                 1:05.90    1:06.25  
 18 Kaatje Chesson            SO MISH                 1:10.85    1:06.44  
-------------------------------------------------------------------------
 19 Karinne Cooper            JR SBCL                 1:05.71    1:06.62  
 20 Makenzie Scarborough      SR NPRA                 1:07.79    1:09.23  
 21 Caroline Fish             JR BREM                 1:11.73    1:13.53  
 22 Gabriela Pacheco          SO SBCL                 1:17.74    1:17.99  
 23 Adrianne Verstraete       SR MISH                 1:16.62    1:19.40  
 24 Elysia Morales            FR MISH                 1:32.35    1:21.73  
 25 Ava Carrico               FR MMAR                 1:24.89    1:26.29  
 26 EmmaLee Adkins            SO MMAR                 1:29.80    1:35.67  
 27 Carolyn Rivero            SO MMAR                 1:44.52    1:38.40  
 28 Haylie Boyd               FR SBW                  1:39.79    1:39.57  
 29 McKinzie Graham           FR SBW                  2:02.11    1:49.78  
 30 Car'myia Cotton           SO SBW                  2:00.12    1:59.31  
 
Event 8  Girls 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed    Prelims        
===============================================================================
  1 Mary Catherine Pruitt     JR SBSJ                 4:59.99    5:00.38  
  2 Evelyn Sierra             SR SBSJ                 5:03.30    5:05.27  
  3 Andie Drew                SO SBSJ                 5:15.54    5:17.43  
  4 Gabriella Costa           JR PENN                 5:29.05    5:33.87  
  5 Neda Stancheva            JR PENN                 5:45.26    5:34.93  
  6 Melodie Thibault          JR SBRI                 5:53.03    5:42.99  
  7 Julia Son                 JR PENN                 5:43.72    5:43.89  
  8 Mallorie Frietag          FR SBRI                 5:54.69    5:49.27  
-------------------------------------------------------------------------
  9 Elisa Nerenberg           FR SBAD                 5:58.92    5:49.81  
 10 Mia Guerra                SR MISH                 6:07.59    6:00.46  
 11 Margaret Whitmer          SO SBRI                 6:14.31    6:04.00  
 12 Tania Gonzalez            SR SBAD                 6:14.48    6:13.63  
 13 Ashton Baumgartner        SR SBCL                 6:20.83    6:13.91  
 14 Keely Miller              JR BREM                 6:25.52    6:21.36  
 15 Feifan Liu                JR MMAR                 6:16.88    6:23.34  
 16 Elizabeth Farrough        JR SBCL                 6:57.06    6:31.92  
-------------------------------------------------------------------------
 17 Rachel Hall               SR BREM                 6:36.97    6:33.52  
 18 Sofia Barcevic            SO NPRA                 6:43.86    6:47.27  
-------------------------------------------------------------------------
 19 Xochitl Soto              SO MISH                 6:46.18    6:47.30  
 20 Alyx Hlawacz              JR SBCL                 7:20.39    7:03.45  
 21 Meggan Goldenstern        SR NPRA                 6:57.02    7:07.77  
 22 Elizabeth Walker          SR NPRA                 6:58.36    7:14.26  
 23 Emalease Wyant            SR MISH                 6:43.04    7:16.56  
 
Event 9  Girls 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    School                                               Seed    Prelims        
===============================================================================
  1 South Bend St Joseph                              1:39.74    1:41.76  
     1) Clare Jachim SR                 2) Elena Parial SR                
     3) Katherine Jachim SO             4) Mary Catherine Pruitt JR       
  2 Penn                                              1:42.21    1:44.83  
     1) Logan Koszyk JR                 2) Alyssa Richards SR             
     3) Julia Son JR                    4) Nicole Kilbourne JR            
  3 South Bend Riley                                  1:52.83    1:49.75  
     1) Celeste Hollis FR               2) Anna Urban SR                  
     3) Mallorie Frietag FR             4) Lauren Meyer SR                
  4 South Bend Adams                                  1:49.09    1:49.89  
     1) Yvette Burton FR                2) Sofia Frazee FR                
     3) Addison Skube FR                4) Lyndsay Collins SR             
  5 South Bend Clay                                   1:54.09    1:53.54  
     1) Karinne Cooper JR               2) Ciara Humeston FR              
     3) Ellie Belke JR                  4) Alexa Hunt SO                  
  6 Bremen                                            1:52.73    1:58.09  
     1) Lauren Miller JR                2) Reid Frame SO                  
     3) Keely Miller JR                 4) Kailey Simmons SR              
  7 New Prairie                                       1:55.84    1:58.10  
     1) Meggan Goldenstern SR           2) Erin Johnson JR                
     3) Sofia Barcevic SO               4) Kylie Kepplin SO               
  8 Mishawaka                                         2:06.78    2:12.01  
     1) Courtney Brothers SR            2) Claire Reynolds FR             
     3) Adrianne Verstraete SR          4) Xochitl Soto SO                
-------------------------------------------------------------------------
  9 Mishawaka Marian                                  2:28.59    2:27.95  
     1) Norah Porter FR                 2) Ava Carrico FR                 
     3) Carolyn Rivero SO               4) Minji Yun JR                   
 -- South Bend Washington                             2:38.51        DFS  
     1) Bailey Gersey SR                2) McKinzie Graham FR             
     3) Skylar Pellow JR                4) Emma Williams SO               
 
Event 10  Girls 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed    Prelims        
===============================================================================
  1 Alyssa Messenger          SO PENN                   58.63      58.80  
  2 Jordan Koszyk             FR PENN                 1:02.27      59.84  
  3 Olivia Elston             FR SBSJ                 1:00.84    1:01.17  
  4 Jane Lloyd                SO SBSJ                 1:00.42    1:02.03  
  5 Gwynne Ohlson             SR PENN                 1:06.02    1:02.57  
  6 Peyton Racht              FR SBSJ                 1:04.72    1:03.29  
  7 Anna Urban                SR SBRI                 1:04.91    1:03.65  
  8 Eamin Lynch               SR SBAD                 1:04.84    1:04.92  
-------------------------------------------------------------------------
  9 Elisa Nerenberg           FR SBAD                 1:08.50    1:06.23  
 10 Cecilia Frazee            FR SBAD                 1:11.00    1:08.63  
 11 Sarai Turner-Thomas       FR SBRI                 1:10.49    1:09.35  
 12 Olivia Vanmeter           SO SBRI                 1:12.12    1:11.42  
 13 Leah Williams             FR NPRA                 1:15.00    1:14.67  
 14 Heidi Hodges              JR SBCL                 1:16.62    1:14.95  
 15 Reid Frame                SO BREM                 1:16.96    1:15.13  
 16 Annalise Robledo          FR MMAR                 1:16.25    1:16.20  
-------------------------------------------------------------------------
 17 Madison Waltz             JR NPRA                 1:13.81    1:16.38  
 18 Meghan Perkins            JR SBCL                 1:23.92    1:16.66  
-------------------------------------------------------------------------
 19 Taylor Ostroski           FR NPRA                 1:19.85    1:18.40  
 20 Norah Porter              FR MMAR                 1:30.78    1:26.33  
 21 Lilia Kellou              SR BREM                 1:29.73    1:27.17  
 22 Courtney Brothers         SR MISH                 1:29.24    1:29.05  
 23 Claire Wisler             FR MISH                 1:33.91    1:32.24  
 24 Hanna DePoy               JR BREM                 1:31.92    1:33.42  
 25 Kathryn Baumgartner       FR MISH                 1:41.25    1:35.24  
 26 Morgan Plagens            JR MMAR                 1:31.22    1:37.53  
 27 Halle Pressler            JR SBCL                 1:36.05    1:39.30  
 28 Haylie Boyd               FR SBW                  2:04.99    2:06.01  
 
Event 11  Girls 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed    Prelims        
===============================================================================
  1 Lauren Pieniazkiewicz     JR SBSJ                 1:08.03    1:08.53  
  2 Isabella Costa            SR PENN                 1:12.61    1:09.23  
  3 Lauren Meyer              SR SBRI                 1:09.03    1:09.25  
  4 Megan Rach                SR PENN                 1:11.91    1:10.44  
  5 Sofia Frazee              FR SBAD                 1:10.73    1:10.58  
  6 Sharon Ni                 JR PENN                 1:11.90    1:11.07  
  7 Rebecca Pan               SR SBSJ                 1:12.70    1:12.97  
  8 Ryan Drew                 SR SBSJ                 1:14.40    1:13.27  
-------------------------------------------------------------------------
  9 Emma Richards             FR SBRI                 1:16.60    1:13.90  
 10 Feifan Liu                JR MMAR                 1:17.53    1:17.34  
 11 Ellie Belke               JR SBCL                 1:17.87    1:18.92  
 12 Elizabeth Tarner          FR SBAD                 1:20.96    1:19.69  
 13 Brooke Schwing            SR SBRI                 1:22.15    1:19.99  
 14 Lilly Wilson              SO MISH                 1:19.18    1:21.50  
 15 Ivie Skube                JR SBAD                 1:23.68    1:24.05  
 16 Kylie Kepplin             SO NPRA                 1:27.93    1:25.61  
-------------------------------------------------------------------------
 17 Rachel Hall               SR BREM                 1:23.94    1:27.05  
 18 Abigail Walker            SO NPRA                 1:27.19    1:28.59  
-------------------------------------------------------------------------
 19 Caroline Fish             JR BREM                 1:25.52    1:30.19  
 20 Beth Armstrong            SR NPRA                 1:28.79    1:32.16  
 21 Ellen Piechocki           SO MISH                 1:32.61    1:34.44  
 22 Katherine McDaniel        SR SBCL                 1:35.81    1:35.15  
 23 Lilia Kellou              SR BREM                 1:34.23    1:36.77  
 24 Minji Yun                 JR MMAR                 1:41.42    1:39.82  
 25 Kathryn Baumgartner       FR MISH                 1:39.00    1:43.91  
 26 Bailey Gersey             SR SBW                  1:50.04    1:47.68  
 
Event 12  Girls 400 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    School                                               Seed    Prelims        
===============================================================================
  1 Penn                                              3:45.46    3:49.66  
     1) Nicole Kilbourne JR             2) Alyssa Richards SR             
     3) Jordan Koszyk FR                4) Madison Bottorff SO            
  2 South Bend St Joseph                              3:34.25    3:53.26  
     1) Cecilia Farrell FR              2) Peyton Racht FR                
     3) Elena Parial SR                 4) Emma Feltzer JR                
  3 South Bend Adams                                  4:03.83    4:03.37  
     1) Lyza Kricheff FR                2) Melany Morales-Garibay SO      
     3) Eamin Lynch SR                  4) Yvette Burton FR               
  4 South Bend Riley                                  4:05.25    4:06.94  
     1) Mallorie Frietag FR             2) Alexandria Park FR             
     3) Melodie Thibault JR             4) Emma Richards FR               
  5 Mishawaka                                         4:21.81    4:22.32  
     1) Mia Guerra SR                   2) Kaatje Chesson SO              
     3) Xochitl Soto SO                 4) Lilly Wilson SO                
  6 New Prairie                                       4:19.18    4:25.58  
     1) Ilayna Baltes FR                2) Erin Johnson JR                
     3) Madison Waltz JR                4) Landi Newcomb FR               
  7 South Bend Clay                                   4:39.48    4:35.99  
     1) Karinne Cooper JR               2) Heidi Hodges JR                
     3) Elizabeth Farrough JR           4) Ashton Baumgartner SR          
  8 Mishawaka Marian                                  4:50.88    4:38.53  
     1) Annalise Robledo FR             2) Minji Yun JR                   
     3) Elena Hicks SO                  4) Feifan Liu JR                  
-------------------------------------------------------------------------
  9 Bremen                                            4:18.12    4:39.18  
     1) Reid Frame SO                   2) Cassandra Gramm SR             
     3) Rachel Hall SR                  4) Keely Miller JR