Licensed to IHSAA Championship Meet HY-TEK's MEET MANAGER 7.0 2/6/2020 09:07 PM
          Elkhart Central High School - Girls - 2/6/2020 to 2/8/2020           
                          Elkhart Central High School                          
                                    Results                                    
 
Event 1  Girls 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    School                                               Seed    Prelims        
===============================================================================
Preliminaries
  1 Northridge                                        1:49.32    1:52.88  
     1) Reagan Hartzell SO              2) Jenna Nethercutt SR            
     3) Alaina Yeater SO                4) Makena Mount SO                
  2 Wawasee                                           1:54.12    1:52.95  
     1) Alexis Mishler FR               2) Rileigh Atwood JR              
     3) Lillian Tyler SO                4) Cammy Kryder SO                
  3 Concord                                           1:50.48    1:54.93  
     1) Elexis Ott SR                   2) Victoria Posthauer SO          
     3) Theresa Lietzan SR              4) Audrey Lantz FR                
  4 Elkhart Central                                   1:56.64    1:56.80  
     1) Ellie Malloy SR                 2) Lilly Grove JR                 
     3) Maria LaRocca SR                4) Natali Khamkheuang SR          
  5 Goshen                                            1:58.23    2:00.10  
     1) Ellie Walters SO                2) Vanessa Murillo-Cruz FR        
     3) Zoe Eichorn SR                  4) Norah George-Miller FR         
  6 Angola                                            2:04.74    2:02.18  
     1) Maddie Toigo JR                 2) Sommer Stultz SR               
     3) Olivia Tigges SR                4) Taylor Clemens SR              
  7 DeKalb                                            2:06.13    2:08.72  
     1) Mallory Jarrett JR              2) Jala Collins JR                
     3) Caleigh Yarian SO               4) Adeline Gellespie JR           
  8 Jimtown                                           2:17.37    2:09.39  
     1) Macey Slabaugh FR               2) Mary-Kate Behrens FR           
     3) Madison Waldron SO              4) Elizabeth Zerfas SO            
-------------------------------------------------------------------------
  9 East Noble                                        2:12.95    2:10.92  
     1) Delaney Dentler SR              2) Paige Anderson SO              
     3) Samantha Richards SR            4) Aiva Wilson JR                 
 10 Elkhart Memorial                                  2:11.15    2:11.86  
     1) Lily Spray SR                   2) Brianna Kramer SR              
     3) Rachel Terrell SO               4) Elora Cline SO                 
 11 NorthWood                                         2:13.85    2:13.03  
     1) Hannah Eberle SR                2) Elle Roberts FR                
     3) Brittany Hershberger SR         4) Morgan Conrad SR               
 
Event 2  Girls 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed    Prelims        
===============================================================================
  1 Sydney Nethercutt         FR NRID                 1:52.83    1:53.66  
  2 Ella Lantz                FR CONC                 1:55.79    1:55.89  
  3 Kiran Stauffer            SO CONC                 1:54.93    1:56.69  
  4 Ava Frick                 JR ELKC                 2:03.74    1:58.71  
  5 Hailey Clark              JR NRID                 1:57.56    1:58.77  
  6 Samantha Hunter           FR GOSH                 2:02.13    1:59.32  
  7 Sophia Stutsman           FR CONC                 2:00.11    1:59.49  
  8 Makena Mount              SO NRID                 1:59.18    1:59.94  
-------------------------------------------------------------------------
  9 Ella Park                 SR WAWA                 2:01.24    2:00.18  
 10 Taylor Clemens            SR ANGO                 2:05.25    2:02.04  
 11 Elle Roberts              FR NWOO                 2:11.42    2:03.44  
 12 Elena Sommers             SO WAWA                 2:13.91    2:07.04  
 13 Sydney Penner             SR GOSH                 2:10.75    2:08.09  
 14 Jordan Gibbs              SO WAWA                 2:17.16    2:10.95  
 15 Emily Davis               FR ELKC                 2:19.21    2:15.13  
 16 Eve Miller                JR GOSH                 2:26.85    2:17.09  
-------------------------------------------------------------------------
 17 Brianna Kramer            SR ELKM                 2:20.00    2:17.12  
 18 Addi Millslagle           FR ELKC                 2:25.77    2:18.89  
-------------------------------------------------------------------------
 19 Mallory Jarrett           JR DEKA                 2:18.71    2:22.01  
 20 Layla Chautle             FR DEKA                 2:25.86    2:23.14  
 21 Ashleigh Steffel          JR ANGO                 2:30.08    2:24.63  
 22 Hannah Conley             JR ANGO                 2:28.73    2:24.76  
 23 Morgan Eash               SR ELKM                 2:30.96    2:25.79  
 24 Megan Miller              SR NWOO                 2:22.74    2:25.98  
 25 Caleigh Yarian            SO DEKA                 2:22.28    2:29.30  
 26 Aiva Wilson               JR ENOB                 2:27.76    2:30.92  
 27 Aliyah Gordy              SR  JIM                 2:37.63    2:32.96  
 28 Kylee Savoie              SO ENOB                 2:38.85    2:38.55  
 29 Madison Garrett           SO  JIM                 2:52.06    2:46.57  
 30 Mackenzie Stewart         SO  JIM                 2:55.67    2:54.08  
 31 Katie Montgomery          JR NWOO                 3:00.17    2:56.08  
 32 Olivia Arend              JR ENOB                 3:02.87    2:59.94  
 
Event 3  Girls 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed    Prelims        
===============================================================================
  1 Isabella Sponseller       FR CONC                 2:14.71    2:11.59  
  2 Audrey Lantz              FR CONC                 2:14.27    2:13.55  
  3 Alaina Yeater             SO NRID                 2:15.23    2:14.64  
  4 Gabriella Sponseller      SR CONC                 2:16.22    2:16.09  
  5 Ellie Malloy              SR ELKC                 2:21.38    2:17.59  
  6 Tavia Bratt               FR NRID                 2:15.84    2:18.11  
  7 Clare Ritchie             SO NRID                 2:15.29    2:18.63  
  8 Lillian Tyler             SO WAWA                 2:24.71    2:20.85  
-------------------------------------------------------------------------
  9 Rileigh Atwood            JR WAWA                 2:24.98    2:21.99  
 10 Norah George-Miller       FR GOSH                 2:25.04    2:24.94  
 11 Maria LaRocca             SR ELKC                 2:34.60    2:28.94  
 12 Macey Slabaugh            FR  JIM                 2:37.72    2:31.63  
 13 Courtney Simmons          SR ANGO                 2:32.86    2:32.88  
 14 Maysa Krebs               SO ANGO                 2:45.87    2:43.23  
 15 Dejah Wright              SO ELKC                 2:46.24    2:43.94  
 16 Audreyana Antos           JR ANGO                 2:52.95    2:47.25  
-------------------------------------------------------------------------
 17 Emily Eschbach            JR DEKA                 2:52.53    2:47.64  
 18 Jala Collins              JR DEKA                 2:50.05    2:49.56  
-------------------------------------------------------------------------
 19 Kassidy Bestul            JR GOSH                 2:50.07    2:50.21  
 20 Lily Spray                SR ELKM                 2:50.27    2:50.86  
 21 Mary-Kate Behrens         FR  JIM                 2:59.98    2:50.93  
 22 Isabel Franceschetti      SR NWOO                 2:53.04    2:59.59  
 23 Hannah Eberle             SR NWOO                 2:55.04    3:01.45  
 24 Jillian Sweetser          FR GOSH                 3:00.42    3:02.55  
 25 Khloe Pankop              FR ENOB                 2:59.87    3:06.57  
 26 Molly McCord              FR ENOB                 3:11.89    3:07.68  
 27 Kaitlyn Sparkman          FR ENOB                 3:16.79    3:12.54  
 28 Abby Hahn                 JR NWOO                 3:28.12    3:33.81  
 
Event 4  Girls 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed    Prelims        
===============================================================================
  1 Elsa Fretz                JR NRID                   23.37      24.05  
  2 Grace Brenneman           SO CONC                   23.70      24.29  
  3 Kiah Farrington           FR WAWA                   24.79      24.81  
  4 Cammy Kryder              SO WAWA                   26.69      24.91  
  5 Americis Ingling          FR NRID                   25.25      25.22  
  6 Ingrid Fretz              SO NRID                   25.04      25.24  
  7 Natali Khamkheuang        SR ELKC                   26.60      25.77  
  8 Elizabeth Zerfas          SO  JIM                   26.73      26.08  
-------------------------------------------------------------------------
  9 Elexis Ott                SR CONC                   26.42      26.26  
 10 Elle Roberts              FR NWOO                   25.41      26.30  
 11 Madison Weaver            FR CONC                   26.12      26.34  
 12 Rhea Kunder               JR ELKC                   27.64      26.47  
 13 Lilly Grove               JR ELKC                   26.86      26.83  
 14 Audra James               SR ANGO                   27.60      26.92  
 15 Corinne Wells             FR ENOB                   27.33      27.24  
 16 Adeline Gellespie         JR DEKA                   26.97      27.29  
-------------------------------------------------------------------------
 17 Casey Farver              FR GOSH                   27.93      27.87  
 18 Olivia Tigges             SR ANGO                   28.77      27.95  
-------------------------------------------------------------------------
 19 Delaney Dentler           SR ENOB                   27.86      28.17  
 20 Rachel Weber              SR ENOB                   28.14      28.27  
 21 Yuwadee (Ice) Sungkakham  JR ANGO                   28.81      28.32  
 22 Sophia Grumme             SO WAWA                   29.49      28.47  
 23 Lauren Murphy             SR GOSH                   28.29      28.60  
 24 Irene Montiel             JR GOSH                   28.80      29.15  
 25 Madison Waldron           SO  JIM                   31.04      29.63  
 26 Gabriella Scott           JR ELKM                   31.50      30.89  
 27 Elora Cline               SO ELKM                   30.05      31.15  
 28 Morgan Conrad             SR NWOO                   31.77      31.38  
 29 Brooklyn Chupp            FR  JIM                   33.58      31.58  
 30 Kendall Maes              JR NWOO                   35.27      33.96  
 31 Bryonna Steckley          SO DEKA                   36.88      36.74  
 32 Riley Exford              FR DEKA                   34.56      37.32  
 33 Britney Camacho           SO ELKM                   45.41      45.04  
 
Event 6  Girls 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed    Prelims        
===============================================================================
  1 Elsa Fretz                JR NRID                   55.91      57.37  
  2 Sophia Stutsman           FR CONC                   58.99      58.13  
  3 Rachel Terrell            SO ELKM                   58.85    1:00.01  
  4 Audrey Lantz              FR CONC                 1:00.03    1:00.45  
  5 Theresa Lietzan           SR CONC                   59.32    1:01.44  
  6 Alaina Yeater             SO NRID                 1:00.88    1:01.49  
  7 Samantha Hunter           FR GOSH                 1:00.07    1:02.25  
  8 Kiah Farrington           FR WAWA                 1:05.84    1:02.68  
-------------------------------------------------------------------------
  9 Maria LaRocca             SR ELKC                 1:05.34    1:03.72  
 10 Grace Ritchie             SR NRID                 1:03.41    1:04.20  
 11 Maddie Toigo              JR ANGO                 1:08.04    1:05.89  
 12 Vanessa Murillo-Cruz      FR GOSH                 1:11.19    1:10.17  
 13 Raina Kunder              JR ELKC                 1:16.81    1:10.65  
 14 Andrea Williams           JR NWOO                 1:16.87    1:13.50  
 15 Samantha Richards         SR ENOB                 1:23.62    1:16.86  
 16 Brittany Hershberger      SR NWOO                 1:19.28    1:17.95  
-------------------------------------------------------------------------
 17 Audreyana Antos           JR ANGO                 1:17.67    1:19.16  
 18 Elora Cline               SO ELKM                 1:20.24    1:23.90  
-------------------------------------------------------------------------
 19 Paige Bush                SR ANGO                 1:26.87    1:25.18  
 20 Kaitlyn Sparkman          FR ENOB                 1:34.57    1:31.59  
 21 Valeria Murillo           JR GOSH                 1:36.55    1:35.05  
 22 Madison Fear              JR ENOB                 1:32.09    1:36.19  
 23 Abby Hahn                 JR NWOO                 1:37.00    1:52.69  
 -- Jillian Hayward           SO ELKC                 1:14.81         DQ  
 
Event 7  Girls 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed    Prelims        
===============================================================================
  1 Alexis Mishler            FR WAWA                   53.82      53.49  
  2 Grace Brenneman           SO CONC                   51.09      53.63  
  3 Ingrid Fretz              SO NRID                   56.03      54.56  
  4 Cammy Kryder              SO WAWA                   55.76      54.75  
  5 Americis Ingling          FR NRID                   55.22      55.07  
  6 Taylor Clemens            SR ANGO                   57.07      55.73  
  7 Zoe Eichorn               SR GOSH                   55.68      55.91  
  8 Makena Mount              SO NRID                   55.30      56.35  
-------------------------------------------------------------------------
  9 Natali Khamkheuang        SR ELKC                   59.36      56.77  
 10 Khanya Butler             SO ELKC                   58.76      56.89  
 11 Brooklyn Messenger        SR CONC                   55.04      57.72  
 12 Elizabeth Zerfas          SO  JIM                 1:01.68      58.07  
 13 Madison Weaver            FR CONC                   56.70      58.72  
 14 Audra James               SR ANGO                 1:01.89      59.24  
 15 Adeline Gellespie         JR DEKA                   58.98      59.99  
 16 Corinne Wells             FR ENOB                 1:00.10    1:00.11  
-------------------------------------------------------------------------
 17 Rhea Kunder               JR ELKC                 1:01.81    1:00.19  
 18 Sophia Grumme             SO WAWA                 1:06.22    1:04.20  
-------------------------------------------------------------------------
 19 Megan Miller              SR NWOO                 1:03.99    1:04.68  
 20 Ellie Walters             SO GOSH                 1:05.08    1:05.05  
 21 Jenna Millay              SR ANGO                 1:06.90    1:05.44  
 22 Kassidy Bestul            JR GOSH                 1:07.62    1:06.39  
 23 Morgan Eash               SR ELKM                 1:05.86    1:06.71  
 24 Madison Waldron           SO  JIM                 1:10.46    1:07.18  
 25 Aiva Wilson               JR ENOB                 1:05.79    1:08.34  
 26 Kailey Gregg              SO ELKM                 1:17.07    1:09.12  
 26 Madie Hawkins             FR NWOO                 1:10.01    1:09.12  
 28 Gabriella Scott           JR ELKM                 1:12.31    1:09.39  
 29 Molly McCord              FR ENOB                 1:10.78    1:10.32  
 30 Madison Garrett           SO  JIM                 1:21.55    1:11.91  
 31 Natalie Hughes            SR DEKA                 1:19.61    1:17.03  
 32 Bryonna Steckley          SO DEKA                 1:22.69    1:20.20  
 33 Kendall Maes              JR NWOO                 1:20.71    1:21.06  
 
Event 8  Girls 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed    Prelims        
===============================================================================
  1 Sydney Nethercutt         FR NRID                 5:02.68    5:06.71  
  2 Kiran Stauffer            SO CONC                 5:04.83    5:11.44  
  3 Hailey Clark              JR NRID                 5:10.37    5:14.51  
  4 Ava Frick                 JR ELKC                 5:32.37    5:18.85  
  5 Ella Park                 SR WAWA                 5:26.40    5:24.32  
  6 Marissa Prough            SO CONC                 5:31.47    5:24.52  
  7 Lillian Tyler             SO WAWA                 5:33.18    5:26.73  
  8 Caitlin Stauffer          JR CONC                 5:17.96    5:30.20  
-------------------------------------------------------------------------
  9 Anna Yeater               JR NRID                 5:18.61    5:30.31  
 10 Norah George-Miller       FR GOSH                 5:41.93    5:41.42  
 11 Jordan Gibbs              SO WAWA                 5:56.68    5:50.29  
 12 McKenna Powers            FR ANGO                 6:10.83    6:06.24  
 13 Sydney Penner             SR GOSH                 6:08.34    6:08.58  
 14 Emily Davis               FR ELKC                 6:14.64    6:08.78  
 15 Grace Shelburne           SO ANGO                 6:13.12    6:16.09  
 16 Mallory Jarrett           JR DEKA                 6:25.65    6:22.68  
-------------------------------------------------------------------------
 17 Addi Millslagle           FR ELKC                 6:35.92    6:27.11  
 18 Teryn Stanley             SR ANGO                 6:46.86    6:34.70  
-------------------------------------------------------------------------
 19 Morgan Conrad             SR NWOO                 6:54.01    6:45.69  
 20 Salome DeMoya             SO GOSH                 6:38.60    6:47.00  
 21 Aliyah Gordy              SR  JIM                 7:01.56    6:53.43  
 22 Brittany Hershberger      SR NWOO                 6:49.92    6:56.86  
 23 Lily Spray                SR ELKM                 6:59.87    7:01.17  
 24 Paige Anderson            SO ENOB                 6:12.11    7:01.75  
 25 Madison Fear              JR ENOB                 7:05.42    7:08.77  
 26 Jenna Schooley            FR ENOB                 7:28.45    7:34.26  
 -- Adrianna Shepard          SR ELKM                 6:54.69        DFS  
 
Event 9  Girls 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    School                                               Seed    Prelims        
===============================================================================
  1 Northridge                                        1:37.02    1:42.46  
     1) Makena Mount SO                 2) Anna Yeater JR                 
     3) Jenna Nethercutt SR             4) Mackenzie Weber SR             
  2 Concord                                           1:39.80    1:43.94  
     1) Kiran Stauffer SO               2) Madison Weaver FR              
     3) Audrey Lantz FR                 4) Caitlin Stauffer JR            
  3 Goshen                                            1:47.55    1:45.11  
     1) Samantha Hunter FR              2) Casey Farver FR                
     3) Norah George-Miller FR          4) Zoe Eichorn SR                 
  4 Elkhart Central                                   1:48.09    1:46.12  
     1) Khanya Butler SO                2) Lilly Grove JR                 
     3) Rhea Kunder JR                  4) Ava Frick JR                   
  5 Wawasee                                           1:43.95    1:49.28  
     1) Elena Sommers SO                2) Jordan Gibbs SO                
     3) Lillian Tyler SO                4) Ella Park SR                   
  6 Angola                                            1:53.07    1:49.37  
     1) Yuwadee (Ice) Sungkakham JR     2) Olivia Tigges SR               
     3) Audra James SR                  4) Taylor Clemens SR              
  7 East Noble                                        1:54.58    1:54.32  
     1) Aiva Wilson JR                  2) Samantha Richards SR           
     3) Rachel Weber SR                 4) Corinne Wells FR               
  8 Jimtown                                           1:58.33    1:55.33  
     1) Macey Slabaugh FR               2) Mary-Kate Behrens FR           
     3) Madison Garrett SO              4) Elizabeth Zerfas SO            
-------------------------------------------------------------------------
  9 DeKalb                                            2:06.13    1:58.34  
     1) Jala Collins JR                 2) Caleigh Yarian SO              
     3) Layla Chautle FR                4) Adeline Gellespie JR           
 10 NorthWood                                         1:58.77    2:04.29  
     1) Morgan Conrad SR                2) Madie Hawkins FR               
     3) Andrea Williams JR              4) Elle Roberts FR                
 11 Elkhart Memorial                                  1:53.96    2:04.31  
     1) Morgan Eash SR                  2) Kailey Gregg SO                
     3) Gabriella Scott JR              4) Elora Cline SO                 
 
Event 10  Girls 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed    Prelims        
===============================================================================
  1 Ella Lantz                FR CONC                   58.06      57.15  
  2 Alexis Mishler            FR WAWA                   57.85      58.63  
  3 Mackenzie Weber           SR NRID                   59.06      58.67  
  4 Ellie Malloy              SR ELKC                 1:02.07    1:00.06  
  5 Rachel Terrell            SO ELKM                   57.65    1:01.64  
  6 Reagan Hartzell           SO NRID                 1:04.05    1:02.13  
  7 Elexis Ott                SR CONC                 1:02.25    1:03.00  
  8 Maddie Toigo              JR ANGO                 1:09.47    1:05.68  
-------------------------------------------------------------------------
  9 Brooklyn Messenger        SR CONC                 1:00.05    1:06.52  
 10 Logan Pippenger           SR NRID                 1:11.23    1:07.11  
 11 Eve Miller                JR GOSH                 1:11.70    1:08.61  
 12 Macey Slabaugh            FR  JIM                 1:12.57    1:09.25  
 13 Ellie Walters             SO GOSH                 1:09.32    1:09.43  
 14 Raina Kunder              JR ELKC                 1:13.71    1:10.74  
 15 Delaney Dentler           SR ENOB                 1:07.99    1:10.82  
 16 Vanessa Murillo-Cruz      FR GOSH                 1:13.72    1:10.95  
-------------------------------------------------------------------------
 17 Caleigh Yarian            SO DEKA                 1:13.06    1:11.09  
 18 Grace Shelburne           SO ANGO                 1:13.29    1:12.54  
-------------------------------------------------------------------------
 19 Dejah Wright              SO ELKC                 1:15.54    1:13.35  
 20 Hannah Hagerty            JR ANGO                 1:16.35    1:13.41  
 20 Rachel Weber              SR ENOB                 1:12.31    1:13.41  
 22 Hannah Eberle             SR NWOO                 1:15.46    1:14.64  
 23 Mariah Hurst              SO WAWA                 1:31.33    1:17.91  
 24 Madie Hawkins             FR NWOO                 1:19.73    1:19.52  
 25 Brooklyn Chupp            FR  JIM                 1:28.37    1:23.96  
 26 Lily Meyer                SO ENOB                 1:25.96    1:24.10  
 27 Mackenzie Grueser         SR NWOO                 1:29.39    1:25.76  
 28 Demi Napier               FR WAWA                 1:34.27    1:32.07  
 29 Riley Exford              FR DEKA                 1:43.60    1:39.10  
 30 Shea Phillips             FR DEKA                 1:55.40    1:44.32  
 31 Britney Camacho           SO ELKM                 1:35.49    2:29.83  
 -- Mackenzie Stewart         SO  JIM                 1:34.75        DFS  
 
Event 11  Girls 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed    Prelims        
===============================================================================
  1 Jenna Nethercutt          SR NRID                 1:05.94    1:05.26  
  2 Rileigh Atwood            JR WAWA                 1:10.90    1:07.66  
  3 Isabella Sponseller       FR CONC                 1:09.23    1:07.67  
  4 Tavia Bratt               FR NRID                 1:09.84    1:09.72  
  5 Anna Yeater               JR NRID                 1:08.19    1:10.04  
  6 Gabriella Sponseller      SR CONC                 1:08.60    1:10.57  
  7 Victoria Posthauer        SO CONC                 1:11.06    1:10.83  
  8 Zoe Eichorn               SR GOSH                 1:13.19    1:11.51  
-------------------------------------------------------------------------
  9 Elena Sommers             SO WAWA                 1:17.34    1:14.98  
 10 Sommer Stultz             SR ANGO                 1:16.89    1:16.38  
 11 Lilly Grove               JR ELKC                 1:18.68    1:17.00  
 12 Courtney Simmons          SR ANGO                 1:18.74    1:17.66  
 13 Khanya Butler             SO ELKC                 1:17.13    1:17.91  
 14 Jala Collins              JR DEKA                 1:18.29    1:18.38  
 15 Andrea Williams           JR NWOO                 1:21.65    1:19.15  
 16 Paige Anderson            SO ENOB                 1:21.19    1:20.24  
-------------------------------------------------------------------------
 17 Brianna Kramer            SR ELKM                 1:20.00    1:20.92  
 18 Layla Chautle             FR DEKA                 1:24.25    1:22.45  
-------------------------------------------------------------------------
 19 Mary-Kate Behrens         FR  JIM                 1:26.90    1:25.36  
 20 Katie Smith               JR ANGO                 1:25.91    1:26.01  
 21 Emily Eschbach            JR DEKA                 1:30.53    1:26.48  
 22 Isabel Franceschetti      SR NWOO                 1:24.03    1:26.80  
 23 Khloe Pankop              FR ENOB                 1:32.81    1:28.42  
 24 Jordan Bontrager          SO ELKC                 1:33.54    1:33.42  
 25 Hayley Kline              SO ENOB                 1:32.92    1:36.34  
 26 Sienna Penner             SO GOSH                 1:40.48    1:36.56  
 27 Jillian Sweetser          FR GOSH                 1:38.73    1:39.18  
 28 Kailey Gregg              SO ELKM                 1:54.02    1:42.06  
 -- Katie Montgomery          JR NWOO                 1:47.99         DQ  
 -- Adrianna Shepard          SR ELKM                 1:32.99        DFS  
 
Event 12  Girls 400 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    School                                               Seed    Prelims        
===============================================================================
  1 Northridge                                        3:32.75    3:43.70  
     1) Hailey Clark JR                 2) Anna Yeater JR                 
     3) Ingrid Fretz SO                 4) Mackenzie Weber SR             
  2 Concord                                           3:40.77    3:47.61  
     1) Sophia Stutsman FR              2) Madison Weaver FR              
     3) Kiran Stauffer SO               4) Gabriella Sponseller SR        
  3 Elkhart Central                                   3:54.17    3:57.07  
     1) Natali Khamkheuang SR           2) Ava Frick JR                   
     3) Khanya Butler SO                4) Ellie Malloy SR                
  4 Wawasee                                           3:52.93    3:58.21  
     1) Alexis Mishler FR               2) Cammy Kryder SO                
     3) Sophia Grumme SO                4) Ella Park SR                   
  5 Angola                                            4:14.67    4:11.50  
     1) Maddie Toigo JR                 2) Hannah Conley JR               
     3) Olivia Tigges SR                4) Audra James SR                 
  6 East Noble                                        4:17.87    4:16.56  
     1) Delaney Dentler SR              2) Paige Anderson SO              
     3) Rachel Weber SR                 4) Corinne Wells FR               
  7 Elkhart Memorial                                  4:21.08    4:21.07  
     1) Rachel Terrell SO               2) Gabriella Scott JR             
     3) Morgan Eash SR                  4) Brianna Kramer SR              
  8 Goshen                                            3:59.38    4:30.80  
     1) Kassidy Bestul JR               2) Salome DeMoya SO               
     3) Abigail Clardy SO               4) Ellie Walters SO               
-------------------------------------------------------------------------
  9 NorthWood                                         4:42.99    4:44.32  
     1) Hannah Eberle SR                2) Madie Hawkins FR               
     3) Megan Miller SR                 4) Andrea Williams JR             
 10 DeKalb                                            4:41.55    4:45.45  
     1) Mallory Jarrett JR              2) Natalie Hughes SR              
     3) Emily Eschbach JR               4) Layla Chautle FR               
 11 Jimtown                                           4:31.99    5:01.55  
     1) Mackenzie Stewart SO            2) Madison Garrett SO             
     3) Brooklyn Chupp FR               4) Aliyah Gordy SR