Licensed to IHSAA Championship Meet HY-TEK's MEET MANAGER 7.0 2/6/2020 08:49 PM
             Brownsburg High School - Girls - 2/6/2020 to 2/8/2020             
                            Brownsburg High School                             
                                    Results                                    
 
Event 1  Girls 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    School                                               Seed    Prelims        
===============================================================================
Preliminaries
  1 Brownsburg                                        1:56.15    1:58.30  
     1) Maria Scholz JR                 2) Leah Kingery SO                
     3) Julia Stonebraker SR            4) Annika Schaekel SO             
  2 Brebeuf Jesuit Preparatory                        1:55.40    2:00.99  
     1) Veronica Salama JR              2) Sophia Whitsett JR             
     3) Riva Zellars FR                 4) Melanie Marshall SR            
  3 Pike                                              1:50.71    2:01.75  
     1) Kailey Myers SO                 2) Kasia Green FR                 
     3) Olivia DiRuzza JR               4) Willow Thompson SR             
  4 Indianapolis Cardinal Ritter                      2:03.21    2:04.22  
     1) Julie Sheringer SR              2) Megan Westrick JR              
     3) Zoe Viglietta SR                4) Alexis Priesthoff SO           
  5 Speedway                                          2:05.19    2:05.41  
     1) Kristin Pagach SO               2) Emma Allison JR                
     3) Gabriela Lopez SO               4) Alex Hutchek SO                
  6 Tri-West Hendricks                                2:03.95    2:07.26  
     1) Kylie Klepper SO                2) Brooke Fife SO                 
     3) Grace Hunt SO                   4) Josie Cialkowski SR            
  7 International School of Indian                    2:16.53    2:11.05  
     1) Claire Kaneshiro JR             2) Grace Kaneshiro FR             
     3) Georigia Wiltz FR               4) Gaby Gossweiler JR             
  8 Decatur Central                                   2:13.79    2:14.04  
     1) Amy Sanchez-Gonzalez SR         2) Audrey Campbell JR             
     3) Taylor Smith JR                 4) Peyton Clay JR                 
-------------------------------------------------------------------------
  9 Park Tudor                                        2:15.33    2:15.41  
     1) Sophia Ling SR                  2) Holly Rogers SR                
     3) Nermeen Rahman SR               4) Lily Gray SR                   
 10 Ben Davis                                         2:14.79    2:24.68  
     1) Haven Papineau FR               2) Toren Hartog SR                
     3) Eliana Coleman SO               4) Nallely Villasenor JR          
 11 Herron                                            2:18.02    2:27.28  
     1) Calie Ritter SO                 2) Kathryn Roscetti SO            
     3) Emilia Warren SO                4) Marta Sinsabaugh FR            
 12 Indianapolis Shortridge                           3:47.00    3:24.65  
     1) Olivia Kaley SO                 2) Gabrielle Sellers FR           
     3) Anna Areal JR                   4) Chistina Rickard SO            
 
Event 2  Girls 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed    Prelims        
===============================================================================
  1 Belle Hinshaw             SR BREB                 1:53.40    1:57.49  
  2 Elise Dahlke              SR BRON                 1:58.96    2:01.59  
  3 Audra Manahan             SO PIKE                 2:13.81    2:04.24  
  4 Alice O'Brien             FR BREB                 2:04.30    2:05.41  
  5 Erin Haycox               SO BRON                 2:02.16    2:06.14  
  6 Callie Clodfelter         FR BRON                 2:05.04    2:06.44  
  7 Lauren Glaze              SR PIKE                 2:16.37    2:12.12  
  8 Erica LaMar               FR PIKE                 2:15.14    2:16.06  
-------------------------------------------------------------------------
  9 Mariah Wehrle             SR  ICR                 2:17.17    2:16.91  
 10 Grace Kaneshiro           FR  INT                 2:19.20    2:18.68  
 11 Lilly Frazer              SO BREB                 2:17.70    2:19.03  
 12 Taylor Smith              JR DECA                 2:16.66    2:20.66  
 13 Alex Hutchek              SO SPDW                 2:24.46    2:21.23  
 14 Emawen Parsons            FR HERR                 2:27.44    2:24.79  
 15 Eliana Coleman            SO   BD                 2:23.91    2:26.47  
 16 Peyton Clay               JR DECA                 2:24.92    2:27.33  
-------------------------------------------------------------------------
 17 Abby Nagy                 SO  ICR                 2:27.39    2:27.53  
 18 Kassandra Jackson         FR TRIW                 2:31.86    2:32.57  
-------------------------------------------------------------------------
 19 Diana Aguilera            SR   BD                 2:32.85    2:35.19  
 20 Yazmin Calixto            JR   BD                 2:37.19    2:37.05  
 21 Addyson Robinett          JR SPDW                 2:46.14    2:37.80  
 22 Taylor Brelage            FR TRIW                 2:24.69    2:38.64  
 23 Olivia Ruble              JR  ICR                 2:58.19    3:00.25  
 24 Taylor Horstmann          FR TRIW                 2:39.10    3:01.78  
 25 Kyla Lathrop              SR HERR                 3:02.81    3:02.68  
 26 Alayna Stevens            FR SPDW                 3:05.25    3:07.21  
 27 Mary Morton               SO HERR                 3:15.14    3:08.14  
 
Event 3  Girls 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed    Prelims        
===============================================================================
  1 Olivia DiRuzza            JR PIKE                 2:10.06    2:15.68  
  2 Rory Smith                JR BRON                 2:16.91    2:18.88  
  3 Annika Schaekel           SO BRON                 2:17.25    2:19.61  
  4 Joley Clodfelter          SR BRON                 2:20.38    2:22.16  
  5 Josie Cialkowski          SR TRIW                 2:21.53    2:26.93  
  6 Melanie Marshall          SR BREB                 2:32.20    2:27.46  
  7 Julia Park                JR PIKE                 2:33.10    2:29.45  
  8 Julie Sheringer           SR  ICR                 2:31.36    2:31.35  
-------------------------------------------------------------------------
  9 Brooke Fife               SO TRIW                 2:36.00    2:35.38  
 10 Zoe Viglietta             SR  ICR                 2:38.72    2:37.06  
 11 Jessica Steere            SO PIKE                 2:36.11    2:39.30  
 12 Savannah Ryan             SR HERR                 2:40.40    2:39.52  
 13 Riva Zellars              FR BREB                 2:40.20    2:39.90  
 14 Claire Kaneshiro          JR  INT                 2:41.19    2:40.91  
 15 Megan Westrick            JR  ICR                 2:40.71    2:44.51  
 16 Audrey Campbell           JR DECA                 2:45.69    2:45.89  
-------------------------------------------------------------------------
 17 Sophia Whitsett           JR BREB                 2:49.20    2:46.18  
 18 Aaliyah Smith             SO TRIW                 2:54.97    2:52.83  
-------------------------------------------------------------------------
 19 Simone Maxim              FR HERR                 3:00.48    2:55.24  
 20 Kayla Papineau            SO   BD                 2:52.84    2:58.38  
 21 Grace Thiele              SO SPDW                 3:00.44    2:59.66  
 22 Marina Emanuele           FR HERR                 2:57.78    3:00.30  
 23 Alex Bridges              FR SPDW                 3:29.49    3:05.27  
 24 Nermeen Rahman            SR PKTD                 3:09.40    3:07.50  
 25 Abigail Kranning          SO DECA                 3:16.99    3:20.87  
 -- Toren Hartog              SR   BD                 2:48.94         DQ  
 
Event 4  Girls 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed    Prelims        
===============================================================================
  1 Kailey Myers              SO PIKE                   24.39      24.65  
  2 Margaret Miller           SO BRON                   25.12      24.75  
  3 Cate Gramelspacher        SO BREB                   25.30      25.36  
  4 Maria Gutzweiler          JR BRON                   25.20      25.55  
  5 Julia Stonebraker         SR BRON                   26.38      25.95  
  6 Elizabeth Dolan           FR BREB                   26.80      26.13  
  7 Kristin Pagach            SO SPDW                   25.83      26.16  
  8 Alexis Priesthoff         SO  ICR                   26.42      26.69  
-------------------------------------------------------------------------
  9 Marta Sinsabaugh          FR HERR                   27.58      26.78  
 10 Kasia Green               FR PIKE                   26.36      26.81  
 11 Sophia Ling               SR PKTD                   27.45      27.23  
 12 Sophia Jakubowski         FR PIKE                   28.12      28.02  
 13 Kathryn Klemann           SR   BD                   28.43      28.03  
 14 Rachel Gaither            SR   BD                   28.10      28.31  
 15 Mia Keahey                JR TRIW                   28.75      28.79  
 16 Eleanor Brown             SO HERR                   30.56      29.43  
-------------------------------------------------------------------------
 17 Grace Hunt                SO TRIW                   29.18      29.44  
 18 Lily Gray                 SR PKTD                   31.23      30.28  
-------------------------------------------------------------------------
 19 Maria Egenolf             SR  ICR                   29.53      30.39  
 20 Nallely Villasenor        JR   BD                   30.64      30.64  
 21 Anna Kokosa               FR  ICR                   30.91      30.74  
 22 Grace Hill                SR HERR                   31.86      32.30  
 23 Ellie Scolaro             FR TRIW                   32.88      32.35  
 24 Tyra Fragodt              FR SPDW                   32.55      32.53  
 25 Lexa Marrufo              FR SPDW                   32.98      33.04  
 26 Janna Guevarra            FR DECA                   36.63      36.00  
 27 Karina Peate              FR  INT                   35.75      36.32  
 28 Carley Hatton             SO DECA                   35.36      37.20  
 29 Melissa Jimenez           FR DECA                   36.42      37.29  
 30 Diana Peralta             FR  ICA                   40.13      42.19  
 31 Carnesha Porter           SR SHRD                   50.31      53.70  
 -- Lesly Ramirez             SO SHRD                 1:08.80         DQ  
 -- Chelsa Payton             FR  INT                   29.83        DFS  
 -- Trionna Cheshier          SR SHRD                 1:00.70        DFS  
 
Event 6  Girls 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed    Prelims        
===============================================================================
  1 Willow Thompson           SR PIKE                 1:01.65    1:01.51  
  2 Annika Schaekel           SO BRON                 1:01.41    1:02.04  
  3 Audra Manahan             SO PIKE                 1:07.16    1:02.89  
  4 Erin Mehringer            SR BRON                 1:04.30    1:04.07  
  5 Melanie Marshall          SR BREB                 1:06.20    1:04.17  
  6 Julia Stonebraker         SR BRON                 1:03.51    1:04.82  
  7 Cassandra Cavazos         FR PIKE                 1:05.79    1:06.57  
  8 Kathryn Klemann           SR   BD                 1:09.52    1:07.70  
-------------------------------------------------------------------------
  9 Veronica Salama           JR BREB                 1:06.30    1:07.80  
 10 Zoe Viglietta             SR  ICR                 1:07.19    1:08.78  
 11 Julie Sheringer           SR  ICR                 1:06.60    1:09.37  
 12 Stephanie Ticen           JR   BD                 1:11.48    1:09.63  
 13 Riva Zellars              FR BREB                 1:13.40    1:10.62  
 14 Grace Hunt                SO TRIW                 1:10.78    1:11.56  
 15 Georigia Wiltz            FR  INT                 1:15.51    1:16.73  
 16 Nermeen Rahman            SR PKTD                 1:21.20    1:22.75  
-------------------------------------------------------------------------
 17 Hadley Herring            JR TRIW                 1:25.91    1:25.68  
 18 Emilia Warren             SO HERR                 1:44.91    1:43.40  
-------------------------------------------------------------------------
 19 Anna Areal                JR SHRD                 1:54.60    2:00.77  
 
Event 7  Girls 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed    Prelims        
===============================================================================
  1 Belle Hinshaw             SR BREB                   53.14      53.65  
  2 Margaret Miller           SO BRON                   54.34      54.73  
  3 Elise Dahlke              SR BRON                   54.87      55.57  
  4 Rory Smith                JR BRON                   57.04      56.90  
  5 Elizabeth Dolan           FR BREB                   58.85      56.94  
  6 Gaby Gossweiler           JR  INT                   59.53      57.38  
  7 Kasia Green               FR PIKE                   58.58      57.95  
  8 Alexis Priesthoff         SO  ICR                   58.90      58.61  
-------------------------------------------------------------------------
  9 Mia Gordon                JR PIKE                   59.04      59.45  
 10 Marta Sinsabaugh          FR HERR                 1:00.07      59.68  
 11 Gabriela Lopez            SO SPDW                   58.88      59.80  
 12 Amy Sanchez-Gonzalez      SR DECA                 1:03.60    1:01.34  
 13 Rachel Gaither            SR   BD                 1:02.31    1:01.37  
 14 Sophia Jakubowski         FR PIKE                 1:01.51    1:01.59  
 15 Alex Hutchek              SO SPDW                 1:03.95    1:04.69  
 16 Emawen Parsons            FR HERR                 1:04.80    1:04.84  
-------------------------------------------------------------------------
 17 Mia Keahey                JR TRIW                 1:04.99    1:05.01  
 18 Emma Allison              JR SPDW                 1:02.78    1:05.37  
-------------------------------------------------------------------------
 19 Nallely Villasenor        JR   BD                 1:10.12    1:07.13  
 20 Sirine Larbi              SO  INT                 1:11.58    1:07.67  
 21 Kassandra Jackson         FR TRIW                 1:08.37    1:08.90  
 22 MaryClaire Swanson        FR BREB                 1:10.00    1:09.37  
 23 Diana Aguilera            SR   BD                 1:10.42    1:10.51  
 24 Aaliyah Smith             SO TRIW                 1:09.65    1:11.01  
 25 Hannah Wells              JR  ICR                 1:13.90    1:13.58  
 26 Grace Hill                SR HERR                 1:12.94    1:14.13  
 27 Holly Rogers              SR PKTD                 1:16.20    1:16.70  
 28 Melissa Jimenez           FR DECA                 1:23.21    1:22.18  
 29 Angela Rodriguez          FR  ICR                 1:23.37    1:24.59  
 30 Gabrielle Sellers         FR SHRD                 1:32.00    1:35.62  
 -- Chistina Rickard          SO SHRD                 1:36.00        DNF  
 
Event 8  Girls 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed    Prelims        
===============================================================================
  1 Erin Haycox               SO BRON                 5:27.05    5:35.65  
  2 Callie Clodfelter         FR BRON                 5:30.80    5:39.69  
  3 Cassandra Cavazos         FR PIKE                 5:50.85    5:39.83  
  4 Alice O'Brien             FR BREB                 5:32.40    5:39.88  
  5 Ella Wilson               JR BRON                 5:31.62    5:45.31  
  6 Willow Thompson           SR PIKE                 5:40.41    5:47.47  
  7 Lauren Glaze              SR PIKE                 6:01.56    5:57.67  
  8 Taylor Smith              JR DECA                 6:04.30    6:11.04  
-------------------------------------------------------------------------
  9 Mariah Wehrle             SR  ICR                 6:02.94    6:12.90  
 10 Claire Kaneshiro          JR  INT                 6:13.00    6:18.02  
 11 Peyton Clay               JR DECA                 6:23.65    6:26.18  
 12 Haven Papineau            FR   BD                 6:40.61    6:27.01  
 13 Lilly Frazer              SO BREB                 6:22.00    6:27.24  
 14 Savannah Ryan             SR HERR                 6:31.65    6:29.63  
 15 Eliana Coleman            SO   BD                 6:29.85    6:32.73  
 16 Kylie Klepper             SO TRIW                 6:45.27    6:42.43  
-------------------------------------------------------------------------
 17 Taylor Brelage            FR TRIW                 6:30.52    6:58.60  
 18 Sydney Ludwig             JR BREB                 7:01.00    7:05.12  
-------------------------------------------------------------------------
 19 Addyson Robinett          JR SPDW                 7:27.42    7:06.93  
 20 Jasmyn Benjamin           SO HERR                 7:21.47    7:29.78  
 21 Mary Simonson             JR SPDW                 7:28.96    7:32.66  
 22 Claire Whittaker          SO SPDW                 7:29.03    7:52.46  
 -- Taylor Horstmann          FR TRIW                 7:29.00        DFS  
 
Event 9  Girls 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    School                                               Seed    Prelims        
===============================================================================
  1 Brebeuf Jesuit Preparatory                        1:42.20    1:44.17  
     1) Cate Gramelspacher SO           2) Alice O'Brien FR               
     3) Elizabeth Dolan FR              4) Belle Hinshaw SR               
  2 Brownsburg                                        1:41.30    1:45.32  
     1) Ella Hart JR                    2) Margaret Miller SO             
     3) Elise Dahlke SR                 4) Erin Haycox SO                 
  3 Speedway                                          1:49.53    1:50.56  
     1) Gabriela Lopez SO               2) Alex Bridges FR                
     3) Emma Allison JR                 4) Kristin Pagach SO              
  4 Pike                                              1:43.17    1:51.59  
     1) Julia Park JR                   2) Sophia Jakubowski FR           
     3) Audra Manahan SO                4) Cassandra Cavazos FR           
  5 Ben Davis                                         1:57.58    1:54.79  
     1) Rachel Gaither SR               2) Stephanie Ticen JR             
     3) Nallely Villasenor JR           4) Kathryn Klemann SR             
  6 International School of Indian                    1:57.42    1:56.63  
     1) Georigia Wiltz FR               2) Claire Kaneshiro JR            
     3) Grace Kaneshiro FR              4) Gaby Gossweiler JR             
  7 Tri-West Hendricks                                1:55.75    1:57.11  
     1) Grace Hunt SO                   2) Mia Keahey JR                  
     3) Kassandra Jackson FR            4) Josie Cialkowski SR            
  8 Indianapolis Cardinal Ritter                      1:58.48    2:00.03  
     1) Maria Egenolf SR                2) Mariah Wehrle SR               
     3) Abby Nagy SO                    4) Megan Westrick JR              
-------------------------------------------------------------------------
  9 Decatur Central                                   2:26.20    2:23.33  
     1) Emma Gentry JR                  2) Abigail Kranning SO            
     3) Janna Guevarra FR               4) Melissa Jimenez FR             
 10 Herron                                            2:07.02    2:46.25  
     1) Skylar Hazlett SR               2) Nikki Foster                   
     3) Chloe Simnick JR                4) Grace Hill SR                  
 11 Indianapolis Shortridge                           3:40.00    3:01.64  
     1) Anna Areal JR                   2) Gabrielle Sellers FR           
     3) Chistina Rickard SO             4) Carnesha Porter SR             
 
Event 10  Girls 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed    Prelims        
===============================================================================
  1 Olivia DiRuzza            JR PIKE                   57.73    1:00.07  
  2 Maria Gutzweiler          JR BRON                 1:03.73    1:05.23  
  3 Veronica Salama           JR BREB                 1:06.10    1:05.96  
  4 Maria Scholz              JR BRON                 1:05.38    1:05.98  
  5 Kristin Pagach            SO SPDW                 1:05.85    1:06.97  
  6 Erin Mehringer            SR BRON                 1:06.68    1:07.33  
  7 Gaby Gossweiler           JR  INT                 1:10.04    1:08.57  
  8 Mia Gordon                JR PIKE                 1:06.92    1:08.88  
-------------------------------------------------------------------------
  9 Amy Sanchez-Gonzalez      SR DECA                 1:12.34    1:10.61  
 10 Sophia Ling               SR PKTD                 1:10.20    1:11.98  
 11 Erica LaMar               FR PIKE                 1:12.18    1:12.87  
 12 Abby Nagy                 SO  ICR                 1:16.11    1:16.07  
 13 Haven Papineau            FR   BD                 1:15.86    1:16.31  
 14 Kylie Klepper             SO TRIW                 1:14.39    1:17.45  
 15 Lily Gray                 SR PKTD                 1:21.30    1:19.55  
 16 Marina Emanuele           FR HERR                 1:18.95    1:19.56  
-------------------------------------------------------------------------
 17 Calie Ritter              SO HERR                 1:21.36    1:19.93  
 18 Sirine Larbi              SO  INT                 1:20.00    1:22.24  
-------------------------------------------------------------------------
 19 Caroline Todd             SR BREB                 1:20.10    1:22.57  
 20 Simone Maxim              FR HERR                 1:26.46    1:22.98  
 21 Ric'Keil Louis            JR   BD                 1:24.19    1:24.92  
 22 Abigail Young             JR TRIW                 1:28.40    1:30.09  
 23 Olivia Ruble              JR  ICR                 1:31.68    1:30.28  
 24 Anna Kokosa               FR  ICR                 1:30.97    1:32.22  
 25 Tyra Fragodt              FR SPDW                 1:26.47    1:33.09  
 26 Janna Guevarra            FR DECA                 1:35.87    1:34.19  
 27 Taylor Ross               FR SPDW                 1:32.32    1:35.47  
 28 Ava Meng                  SO TRIW                 1:56.02    1:44.44  
 29 Olivia Kaley              SO SHRD                 2:01.00    1:59.07  
 30 Ariyana Burnett           SR SHRD                 2:26.80    2:20.66  
 31 Ahleya Davis              SO SHRD                 2:27.00    2:24.44  
 -- MaryClaire Swanson        FR BREB                 1:20.30        DNF  
 
Event 11  Girls 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed    Prelims        
===============================================================================
  1 Kailey Myers              SO PIKE                 1:08.01    1:09.90  
  2 Cate Gramelspacher        SO BREB                 1:11.80    1:12.47  
  3 Leah Kingery              SO BRON                 1:12.29    1:12.51  
  4 Sophia Whitsett           JR BREB                 1:15.90    1:13.63  
  5 Courtney Kreilein         SR BRON                 1:12.78    1:13.67  
  6 Joley Clodfelter          SR BRON                 1:12.32    1:14.13  
  7 Gabriela Lopez            SO SPDW                 1:14.88    1:14.17  
  8 Josie Cialkowski          SR TRIW                 1:13.15    1:16.26  
-------------------------------------------------------------------------
  9 Julia Park                JR PIKE                 1:17.26    1:17.29  
 10 Megan Westrick            JR  ICR                 1:20.37    1:18.62  
 11 Brooke Fife               SO TRIW                 1:20.33    1:19.72  
 12 Jessica Steere            SO PIKE                 1:17.62    1:21.49  
 13 Audrey Campbell           JR DECA                 1:21.08    1:21.97  
 14 Grace Kaneshiro           FR  INT                 1:21.85    1:22.17  
 15 Emma Allison              JR SPDW                 1:18.23    1:22.33  
 16 Stephanie Ticen           JR   BD                 1:23.41    1:22.76  
-------------------------------------------------------------------------
 17 Maria Egenolf             SR  ICR                 1:24.75    1:23.41  
 18 Amanda Lyon               FR TRIW                 1:28.34    1:30.40  
-------------------------------------------------------------------------
 19 Kayla Papineau            SO   BD                 1:30.35    1:31.41  
 20 Amelia Berenyi            SO BREB                 1:37.30    1:34.64  
 21 Winter Nottingham         SO HERR                 1:40.36    1:36.81  
 22 Ainsley Merrell           SR SPDW                 1:35.60    1:36.87  
 23 Holly Rogers              SR PKTD                 1:34.30    1:38.61  
 24 Karina Peate              FR  INT                 1:41.68    1:39.12  
 25 Kathryn Roscetti          SO HERR                 1:40.93    1:41.28  
 26 Sophie Konger             SO  ICR                 1:46.74    1:43.34  
 27 Kyla Lathrop              SR HERR                 1:46.10    1:44.73  
 28 Abigail Kranning          SO DECA                 1:43.65    1:47.74  
 
Event 12  Girls 400 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    School                                               Seed    Prelims        
===============================================================================
  1 Brownsburg                                        3:43.62    3:54.50  
     1) Maria Scholz JR                 2) Erin Mehringer SR              
     3) Annika Schaekel SO              4) Joley Clodfelter SR            
  2 Pike                                              3:47.12    4:00.18  
     1) Audra Manahan SO                2) Sophia Jakubowski FR           
     3) Mia Gordon JR                   4) Willow Thompson SR             
  3 Brebeuf Jesuit Preparatory                        3:46.10    4:01.99  
     1) Alice O'Brien FR                2) Lilly Frazer SO                
     3) Elizabeth Dolan FR              4) Veronica Salama JR             
  4 Indianapolis Cardinal Ritter                      4:08.63    4:07.12  
     1) Julie Sheringer SR              2) Mariah Wehrle SR               
     3) Zoe Viglietta SR                4) Alexis Priesthoff SO           
  5 Ben Davis                                         4:26.52    4:16.84  
     1) Toren Hartog SR                 2) Rachel Gaither SR              
     3) Stephanie Ticen JR              4) Kathryn Klemann SR             
  6 Herron                                            4:26.10    4:27.68  
     1) Emawen Parsons FR               2) Savannah Ryan SR               
     3) Simone Maxim FR                 4) Marta Sinsabaugh FR            
  7 Decatur Central                                   4:22.37    4:28.14  
     1) Amy Sanchez-Gonzalez SR         2) Taylor Smith JR                
     3) Peyton Clay JR                  4) Audrey Campbell JR             
  8 Tri-West Hendricks                                4:31.97    4:32.14  
     1) Mia Keahey JR                   2) Kylie Klepper SO               
     3) Kassandra Jackson FR            4) Brooke Fife SO                 
-------------------------------------------------------------------------
  9 Speedway                                          4:45.13    4:57.71  
     1) Grace Thiele SO                 2) Alex Bridges FR                
     3) Lexa Marrufo FR                 4) Mary Simonson JR